REGULAMIN SKLEPU

Sklep internetowy WWW.PREZENTYDLADOMU.PL- z wyjątkowymi artykułami dekoracyjnymi, jest własnością NEOBET KAMILA JANUS

Przedsiębiorstwo jest zarejestrowane w ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 5250, wydany przez Wójta Gminy Lesznowola w dniu 05.08.2010.

Przedmiot działalności gospodarczej:
47.91.Z  Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej.

NIP: 884-213-38-98

REGON: 142513873

Kontakt:
Mail: info@prezentydladomu.pl

Ochrona danych osobowych
www.prezentydladomu.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Udostępnione dane osobowe będą nam jedynie służyć do realizacji zamówień. Zgodnie z ustawą klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania, oraz do zażądania zaprzestania ich wykorzystywania.

Jak zamawiać?
Dokonywanie zakupów w sklepie www.prezentydladomu.pl możliwe jest drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie formularza - jako zamówienie rozumie się poprawnie wypełniony formularz zamówienia na stronie www.prezentydladomu.pl i potwierdzenie zgodnie z instrukcjami. Możliwe jest także złożenie zamówienia telefonicznie (603-77-77-62) oraz drogą mailową: info@prezentydladomu.pl

Osobisty odbiór zamówionego towaru jest możliwy w magazynie sklepu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

Sklep www.prezentydladomu.pl nie wymaga rejestracji do złożenia zamówienia.

Ceny, oferta, dowody zakupu, koszty:
Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.prezentydladomu.pl wyrażone są w polskiej walucie i zawierają podatek VAT. Ceny w sklepie nie mogą ulec zmianie po złożeniu zamówienia. Cena jest obowiązująca od momentu uaktywnienia towaru na stronach sklepu i jest wiążąca. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy cena towaru zmienia się na KORZYŚĆ klienta. Wtedy obniżenie kosztów jest uzgadniane pomiędzy stronami.
Produkty zamieszczone w sklepie nie stanowią bazy magazynowej, zatem nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Do zamówionego towaru doliczany jest koszt opakowania, zabezpieczenia i wysyłki towaru. Koszt jest obliczany i wyświetlany przed zatwierdzeniem zamówienia.
Do towaru dodawany jest zawsze dowód zakupu (paragon lub faktura).
Sklep internetowy www.prezentydladomu.pl wystawia faktury VAT na życzenie Klienta.

Warunki realizacji zamówienia:
Warunkiem realizacji zamówienia jest kompletne i poprawne wypełnienie formularza danych teleadresowych. Bezwarunkowo ilość towarów na zamówieniu musi być większa od zera!
Sklep www.prezentydladomu.pl zastrzega sobie prawo do kontaktu z zamawiającym w celu potwierdzenia zamówienia, jak również prawo do nie realizowania zamówień w przypadku wątpliwości dotyczących danych adresowych, niejasności zamówionych towarów, niemożliwości kontaktu z zamawiającym w celu wyjaśnienia niejasności.

Dostawa
Zamówione produkty wysyłamy na adres zamawiającego podany w formularzu. Jeśli zamówienie ma być wysłane pod dwa różne adresy należy złożyć dwa oddzielne zamówienia. Jeśli zamówienie ma być wysłane na adres inny niż adres zamawiającego wtedy należy powiadomić sklep internetowy www.prezentydladomu.pl e-mailem: info@prezentydladomu.pl lub zamieścić informację w uwagach w formularzu zamówienia.

GRATIS

Na życzenie Zamawiającego sklep www.prezentydladomu.pl może do zakupionego towaru stworzyć autorski i niepowtarzalny wierszyk, będący idealnym uzupełnieniem prezentu dla wybranej osoby. Do tego celu należy podać imię osoby, dla której został wybrany dany prezent oraz jej cechy charakterystyczne (zawód, miejsce zamieszkania, zainteresowania, cechy charakteru, etc.). Wierszyk zostanie dołączony do przesyłki. Sklep www.prezentydladomu.pl zastrzega sobie wszelkie prawa autorskie do stworzonych wierszyków.

Sposób dostawy
Zamówione produkty wysyłamy do klientów wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej - UPS lub DHL.

Czas realizacji zamówienia
1. Po otrzymaniu zamówienia obsługa sklepu www.prezentydladomu.pl przystępuje do jego realizacji. Termin realizacji zamówienia wynosi 3-5 dni roboczych. W przypadku wystąpienia ewentualnych braków zamawianych artykułów skontaktujemy się indywidualnie z klientem i powiadomimy o terminie realizacji. Dodatkowo o terminie wysyłki towaru informujemy oddzielnym mailem.

2. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.


Formy zapłaty
Istnieje kilka form zapłaty za przesyłkę.
1. Pobranie kurierskie: Klient płaci za przesyłkę w momencie jej odbioru - kurierowi.
2. Przelew na konto:
BS Lesznowola 51 8022 0000 2002 0005 2403 0001
NEOBET KAMILA JANUS
AL. KRAKOWSKA 53

05-552 WÓLKA KOSOWSKA

3. NOWOŚĆ! PŁATNOŚCI ONLINE!

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A

Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

 

W przypadku zapłaty przelewem prosimy o potwierdzenie dostępności towaru!

 

 


Koszty przesyłki
Kwota za przesyłkę zostanie wyświetlona przy realizacji zamówienia i w zależności od sposobu płatności, warunków dostawy i wagi paczki/ek wynosi od 17 zł do 20 zł. Opłata zostaje umieszczona na paragonie/fakturze do zamówienia.


Jeśli przesyłka dotrze uszkodzona?
Klient w momencie odbioru zamówionego produktu ma prawo sprawdzić zawartość przesyłki w obecności dostarczyciela. Należy dokładnie obejrzeć pudełko, czy nie jest rozerwane, czy taśma nie jest naruszona, czy nie ma śladów otwierania, naruszenia zawartości. W razie jakichkolwiek wątpliwości, stwierdzenia braków lub zniszczenia towaru, należy w obecności przewoźnika, nie przyjmując towaru. Wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie sporządzonego protokołu szkody. Jedynie sporządzony na miejscu protokół szkody jest podstawą do reklamacji.


Reklamacje
Towar może zostać zwrócony jedynie w oryginalnym opakowaniu i jeśli nie był używany.


Adres do wysyłki reklamowanego towaru:

NEOBET

AL. KRAKOWSKA 53, JABŁONOWO

05-552 WÓLKA KOSOWSKA

Do reklamowanego towaru należy dołączyć opis reklamacji oraz dowód sprzedaży.

Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

Zwroty towarów
Istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni liczonych od daty dostarczenia towaru. Zgodnie z Rozdziałem 2, Art.7 punktem pierwszym ustawy z dnia z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.)
Klient rezygnujący z zakupu powinien w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru przesłać listem poleconym pismo odstępujące od umowy sprzedaży oraz informację w jaki sposób i gdzie (np.numer konta) kwota za towar ma być zwrócona.

 


Warunki zwrotu
1. Przed zwrotem należy skontaktować się z obsługą sklepu mailowo: info@prezentydladomu.pl i ustalić termin zwrotu towaru.
Towar zwracany musi być w stanie idealnym w oryginalnym pudełku i folii. Koszt zwrotu towaru ponosi kupujący.
Wszelkie rozliczenia wynikające ze zwrotów, wymiany i reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu towaru.
Zwrotów dokonujemy przelewem bankowym na podane konto bankowe.

 

2. W przypadku wystąpienia
konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą
płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do
karty płatniczej Zamawiającego.

Uwaga: Przesyłki wysyłane za pobraniem nie będą odbierane.

Wykonane we własnym zakresie zdjęcia i unikalne opisy przedmiotów są własnością NEOBET KAMILA JANUS. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez wiedzy firmy jest zabronione.

 

Mamy nadzieję, że powyższy regulamin jasno i precyzyjnie reguluje prawa i obowiązki zarówno sklepu, jak i Kupującego.

Życzymy udanych zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:a62f6cec948b1ba4c645a93ab4a5be97#0}
Sklep internetowy Shoper.pl